Prečo ísť na konferenciu SUPERFEEL?

 

 
 
Prečo ísť na konferenciu SUPERFEEL? 

V sobotu sa uskutočnila najkrajšia konferencia, na ktorej som kedy bola. Prečo to tak cítim? Stretávam sa s konferenciami, kde som zaradená hneď po príchode. Dostanem lístok, inštrukcie, posadím sa a vzdelávam. Odnášam si cenné informácie, absolvujem rozhovory so známymi alebo aj neznámymi. Účel konferencie sa viac i menej splní a idem ďalej. Avšak v sobotu som zažila prvýkrát konferenciu, ktorá bola diametrálne odlišná a výnimočná! Pokúsim sa aspoň trochu priblížiť prečo si to myslím a prečo by ste mali zažiť tento SUPERfeel pocit.

Ivana Kičikoleva je autorka projektu, je to žena, kde stereotypné zmýšľanie typu „modelka“, „blondínka“, „čo nám chce konferenciou dať práve ONA“ odložte radšej bokom! Po prvé, žijeme v 21.storočí a po druhé, takéto „škatuľkovanie“ sa už dávno nenosí. Takže naspäť k Ivane. Človek veľký srdcom, krásny navonok a ešte krajší vo vnútri. Je stelesnením otvorenosti, prijímania ľudí a farebného sveta. Je to žena, ktorá spojila svoj šarm, inteligenciu a úžasnú myšlienku, ktorou chce nám ženám umožniť byť ženami v plnom rozsahu a cítiť sa pri tom SUPER.

 

Na svojej životnej ceste sa stretla s množstvom odborníkov, či už to bolo z oblasti zdravia, mentálneho rozvoja alebo duševna. Na tom by nebolo nič zvláštne ak by sa tejto žene nepodarilo z týchto skúseností vyťažiť maximum a neposunula by ich ďalej. A dovolím si tvrdiť, že ani toto nie je nič s čím by sme sa nestretli.

Tak potom prečo je SUPERfeel konferencia výnimočná?

Pretože od začiatku až po koniec konferencie máte pocit, že ste na stretnutí jednej veľkej pozitívne nabitej RODINY.

Môžete si povedať: „To je absurdné!“, ale kto to nezažije, nemôže to ani posúdiť. Ľudia na konferencii sú priateľskí, otvorení a komunikujú medzi sebou. Energia, ktorá tam prúdi je neopísateľná. Všetci sa na seba usmievajú, Ivana víta hostí a každý, kto je toho súčasťou si sám zvolí, čo počas tohto výnimočného dňa zažije. Celý deň sa nesie v znamení inšpiratívnych prednášok, hostia majú možnosť skrášliť sa v beauty zóne alebo absolvovať zaujímavé procedúry a diagnostiky. Všetko pod jednou strechou, bez zdĺhavého čakania a ujmy na ich peňaženke.

Ak aj vy chcete byť toho súčasťou, najbližšie máte možnosť SUPERfeel zažiť 10.06.17 v Trenčíne.Ja tam určite budem
 
Viac info na: http://superfeel.sk/