Referencie

Rozhodnutie kontaktovať Stanku ohľadom coachingu bolo pre mňa viac než správne. Stretla som sa s ňou počas workshopu a vyžarovala presne to „niečo",čo ma prinútilo rozmýšlať = coaching skúsiť – áno/nie? A keďže som sa chcela „posunúť vpred" a stále sa mi to samej nedarilo, tak som skúsila, a som naozaj veľmi spokojná. S ľahkosťou, nenútene mi „otvorila oči", naučila ma iným spôsobom vnímať seba, pristupovať k sebe, svojim cieľom, k ich dosahovaniu a mnoho iného. Jednoducho, každá minúta, čo sme spolu strávili bola prínosom pre mňa. Ľudsky, prívetivý, chápavý a hlavne profesionálny prístup je len zlomok toho, čo Stanka v rámci coachingu poskytuje. Ak chce človek niečo urobiť pre seba, Stanku ako coacha len a len odporúčam. (Ala V.) Stanku som prvýkrát stretol počas jednej z jej prednášok na tému komunikácia, kde sa odprezentovala v plnej sile aj s jej projektom #ExpertNaZivot. Bola to v tomto prípade dôvera na prvý pohľad a tak som sa rozhodol, že si coaching chcem vyskúšať aj ja. Po každom stretnutí odchádzam s aktívnym cieľom (tzv. domácou úlohou), ktoré mám na našej spolupráci najradšej. Každý z nich vzniká na dôvernom dialógu a súčasne ma posúva o maličký kúsok ďalej a rozvíja moju osobnosť tým správnym smerom. A to je presne to, na čom spolu so Stankou pracujeme. Stanka si SUPER, len tak ďalej. (Michal Ď.)
Už z môjho prvého stretnutia s osobným koučom som odchádzal s konkrétnou úlohou, malý krôčik na ceste k zlepšeniu neustáleho odkladania úloh v práci a nezábavných činností doma. Úlohu som nakoniec splnil načas, čím som prekvapil seba samého, ale hlavne nabral sebavedomie, že zmena je možná. Najviac však asi na koučingu oceňujem synergiu- prínos zlepšenia mojej komunikácie v práci pociťujem minimálne v rovnakej miere v súkromí. Odporúčam vyskúšať. (Juraj V.)
Verím, že niektoré stretnutia v živote nie sú náhodné. Pre mňa je takým stretnutie so Stankou Sorgerovou. Naša spolupráca vznikla spontánne a ja som len počúvla príjemný pocit, ktorý som mala vždy keď som sa so Stankou stretla. Sadli sme si i ľudsky a dnes je moja life-balance koučka. Jej profesionálny prístup ma inšpiruje a zároveň mi pomáha zorientovať sa v sebe a svojom postoji k životu. Páči sa mi jej filozofia, ktorá vraví, že každý z nás je expertom na vlastný život. Kto zvažuje koučing, tak Stanku vrelo odporúčam. (Ivana K.)
Pri Stanke mám pocit, že ma berie ako rovnocenného partnera. Počúva ma, nechá dopovedať to čo potrebujem a neváha ma vrátiť sa k mojej téme, keď odbočím. Naše prvé stretnutie bolo pre mňa veľkým nakopnutím, veľa vecí som si uvedomil a čo je najlepšie dokázal som byť asertívnejší k okoliu. (Jozef K.)
Stanka je človek,ktorý rozdáva okolo seba nielen pozitívnu energiu, ale najmä učí ľudí okolo seba ako byť tým najlepším v tejto dobe tým, že nikdy nesmiete zabudnúť sami na seba, svoje sny a túžby. Je to človek,ktorý vás zaujme po pár vetách svojim príjemným vystupovaním a tým ako si dokáže ľudí získať. Ponúkne Vám to, čo v uponáhľanej dobe málokto,svoj čas. Stretnutia s osobou ako je Stanka Vám otvoria oči a pripravia vás na vašu vlastnú cestu. (Ingrida D.)
Stanka je jeden z mála ľudí ktorí mi dokážu "otvoriť oči". O to viac si cením, že to robí formou sebauvedomenia si svojho "JA" ,očakávaní od seba samého a zároveň očakávania od druhých. Forma a spôsob, ktorou naše stretnutia prebiehajú mi dáva pocit výnimočnosti a zodpovednosti zároveň. Výnimočnosť v tom, že som jedinečný v tom čo robím, ako to robím a zároveň myslím a zodpovednosť tým, že nesiem zodpovednosť za svoje tak konanie ako aj myslenie. Som rád, že mám pri "sebe" kouča ktorý mi nie len kladie otázky, ale hlavne tie SPRÁVNE otázky. (Martin G.)
Mám 28 rokov a za sebou skúšky života, ktoré som prežila, no zanechali stopy na mojom správaní. Niekedy bezdôvodne precitlivená, inokedy prehnane výbušná a nervózna. Aj taká som bývala. Odniesla si to nielen moja psychika, ale aj moji blízki a tí, ktorí si zaslúžia lásku. Namiesto toho som ich od seba odháňala a nebyť ich zdravého úsudku, by som dnes zostala sama. Lebo veď hrdosť a odhodlanie neprihovoriť sa, aj keď vo vnútri som mala množstvo nepovedaných myšlienok, boli silnejšie. Vedela som, že svojim správaním škodím hlavne sebe a keďže mám chuť byť opäť pozitívnou a príjemnou osobou, akou som bývala predtým, som sa rozhodla osloviť Stanku, Ženu, dámu, ktorá si úplným právom hovorí "expert na život", lebo niekoľko týždňov bola aj mojím expertom. Poctivo sa mi venovala, pracovala so mnou a nenútene a trpezlivo mi kládla otázky, na prvé počutie tak prosté, no napriek tomu významné. Malými krokmi sme sa dostali k cieľu, ktorý som si na začiatku stanovila. Vďaka Stanke som dnes odhodlaná pustiť sa do vecí, o ktorých som doposiaľ len hovorila. A čo som nehovorila, dnes hovorím. Prvé stretnutie so Stankou bolo okamžitým signálom, že ona je profesionál s ľudským prístupom. (Katka Z.)
www.expertnazivot.sk | © Comein.sk s.r.o. - Informačný systém Ccontroll